Záhradné lehátka   V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Drevené lehátka sú výrobky, ktoré si vyberáme najčastejšie, ak chceme relaxovať na pozemku, terase, balkóne alebo dokonca na pláži. Rám vyrobený z masívneho bukového dreva zaisťuje bezpečnosť pri každodennom používaní, kvalitné materiály tiež dokazujú jeho odolnosť. Naša ponuka obsahuje široký výber farieb krytov, ktoré by mali zodpovedať uspori...

Drevené lehátka sú výrobky, ktoré si vyberáme najčastejšie, ak chceme relaxovať na pozemku, terase, balkóne alebo dokonca na pláži. Rám vyrobený z masívneho bukového dreva zaisťuje bezpečnosť pri každodennom používaní, kvalitné materiály tiež dokazujú jeho odolnosť. Naša ponuka obsahuje široký výber farieb krytov, ktoré by mali zodpovedať usporiadaniu vašej záhrady. Naše lehátka je možné použiť aj v SPA centrách a na zdobenie barov a kaviarní. Tiež nemôžu chýbať na terase alebo v domácej záhrade, navyše sa osvedčia pri rodinnej grilovačke alebo záhradnej párty. Užitočné budú aj na kúpalisku. 

Čo treba venovať pozornosť pri výbere dreveného lehátka?
Výber ležadla závisí od viacerých faktorov. Najskôr je potrebné venovať pozornosť spôsobu rozloženia - je dôležité, aby mechanizmus fungoval hladko a odlíšil sa intuitívnym ovládaním. Okrem toho je dobré zvoliť model, ktorý po zložení zaberá málo miesta. Potom bude ľahké vziať si ho so sebou na pláž alebo k pridelenému miestu a problémom nebude ani skladovanie lehátka - ak je po zložení malý, môžete sa schovať do každého kúta.

Ležadlá s farebnými alebo uniformnými sedadlami
Ďalším kľúčovým problémom je tkanina sedadla a operadla. Drevené plážové lehátko vyzerá skvelo vo farebnej, sviatočnej verzii, zdobené napríklad vzorom zobrazujúcim veľké listy alebo exotické kvety. Aj na balkón alebo do záhrady sa také farby budú perfektne hodiť, ale medzi našimi zákazníkmi sú veľmi obľúbené aj geometrické potlače a ovocné grafiky. Najmä rôzne typy geometrických útvarov pôsobia veľmi elegantne, a preto dokonale ladia s usporiadaním klasicky zdobených terás a grilovacích plôch. Odporúčame tiež naše drevené záhradné ležadlá s jednotnou látkou.

Pri kúpe drevených ležadiel pre váš domov alebo pozemok stojí za zváženie aj ďalšie prvky vonkajšieho vybavenia. Materiál, z ktorého sú operadlo a sedadlo vyrobené, je možné zladiť s utierkou, inými stoličkami alebo farbami hrncov. Náš sortiment sme dokončili tak, aby si každý mohol nájsť produkt ideálne vyhovujúci jeho potrebám.

Viac