Krémy na ruky  13 produkty

4,83 €

Výťažok z Ibišteka a Aloe Vera sú základom tohto krému na ruky od Rudy Profumi. Krém na ruky s upokojujúcimi účinkami a zabraňujúci starnutiu pokožky. Dermatologicky testované.

4,83 €

Krém na ruky s vôňou Magnólie, vyživujúci a zvláčňujúci vďaka základni Aloe Vera. Krém na ruky 100 ml od talianskej firmy Rudy Profumi, ktorý zabraňujú starnutiu pokožky. Dermatologicky testované.

4,83 €

Krém na ruky založený na výťažkoch z Aloe Vera a Ruže. Krém na ruky, ktorý upokojuje a dlhodobo hydratuje pokožku. Dermatologicky testované.

4,83 €

Krém na ruky je vyrobený na báze výťažkov z Aloe vera a Pivonky, s pozoruhodnými nutričnými a upokojujúcimi vlastnosťami. Tento krém na ruky zabraňuje starnutiu pokožky vďaka výťažkom z aloe vera. Dermatologicky testované.

4,83 €

Tento krém na ruky z prírodnej kolekcie Botanic s pozoruhodnými nutričnými a upokojujúcimi vlastnosťami sa rodí z Levandule a Aloe Vera. Krém na ruky, ktorý chráni pokožku Vašich rúk a  zabraňuje jej starnutiu. Dermatologicky testované.

4,83 €

Krém na ruky Bergamot od Rudy Profumi je produktom rady Nature & Arome Apothecary, línie, ktorá obsahuje všetky produkty osobnej starostlivosti obohatené o vzácny avokádový olej a vitamín E. Dermatologicky testované.

4,83 €

Krém na ruky Olivový olej od Rudy Profumi je produktom rady Nature & Arome Apothecary, línie, ktorá obsahuje všetky produkty osobnej starostlivosti obohatené o vzácny olivový olej a vitamín E. Dermatologicky testované.

4,83 €

Tento krém na ruky z prírodnej kolekcie Nature & Arome Apothecary s pozoruhodnými nutričnými a upokojujúcimi vlastnosťami sa rodí z Levandule obohatený o vitamín E a jojobový olej. Krém na ruky, ktorý chráni pokožku Vašich rúk a  zabraňuje jej starnutiu. Dermatologicky testované.

4,83 €

Krém na ruky Ruža od Rudy Profumi je produktom rady Nature & Arome Apothecary, línie, ktorá obsahuje všetky produkty osobnej starostlivosti obohatené o vzácny olej z ruží a vitamín E. Dermatologicky testované.

4,83 €

Krém na ruky Vanilka a mandľa od Rudy Profumi je produktom rady Nature & Arome Apothecary, línie, ktorá obsahuje všetky produkty osobnej starostlivosti obohatené o vzácny mandľový olej a vitamín E. Dermatologicky testované.

4,17 €

Krém na ruky kakao a jahoda je súčasťou kolekcie Italian Fruits, línie, ktorá ponúka nadčasovú cestu kultivovanými poľami a ovocnými stromami, slnečnými pobrežiami, zelenými lúkami, priezračnými morami, vdychujúcimi vône tých najkrajších plodov sveta. Vôňa kakaa a jahody. 

4,17 €

Krém na ruky Kokos a Vanilka je súčasťou kolekcie Italian Fruits, línie, ktorá ponúka nadčasovú cestu kultivovanými poľami a ovocnými stromami, slnečnými pobrežiami, zelenými lúkami, priezračnými morami, vdychujúcimi vône tých najkrajších plodov sveta. Vôňa kokosu a vanilky. 

4,17 €

Krém na ruky Divoká figa je súčasťou kolekcie Italian Fruits, línie, ktorá ponúka nadčasovú cestu kultivovanými poľami a ovocnými stromami, slnečnými pobrežiami, zelenými lúkami, priezračnými morami, vdychujúcimi vône tých najkrajších plodov sveta. Vôňa divokých fíg. 

Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek