Utierky  12 produkty

Aj vy túžite po netradičnej kuchynskej utierke? Nudia vás fádne dizajny? Tak ste tu potom správne! V našej ponuke nájdete široký sortiment štýlových utierok, ktoré vo vás nabudia pocit krásy a pohody. Netradičné dizajny provensálska, detské či zvieracie motívy, motívy kvetov či motýľov. Dekoračné utierky, ktoré sú nadčasové a praktické zároveň. ...

Aj vy túžite po netradičnej kuchynskej utierke? Nudia vás fádne dizajny? Tak ste tu potom správne! V našej ponuke nájdete široký sortiment štýlových utierok, ktoré vo vás nabudia pocit krásy a pohody. Netradičné dizajny provensálska, detské či zvieracie motívy, motívy kvetov či motýľov. Dekoračné utierky, ktoré sú nadčasové a praktické zároveň. Nielen to ale ešte omnoho viac nájdete v našom internetovom obchode Mondoitalia.sk

Viac
6,50 €

Sada 3 ks vaflových utierok s praktickým pútkom na zavesenie - v 3 farebných prevedeniach červená, zelená, modrá, je to pravé, čo hľadáte pre svoju kuchyňu. Utierky vysoko savé, stálofarebné a pevné. 

2,92 €

Štýlová dekoračná utierka Čierne mačky. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami.

2,92 €

Štýlová dekoračná utierka Čerešne. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami.

2,50 € 4,17 € -40%

Nadčasová dekoračná utierka Plameniak. Vysoko kvalitná digitálna potlač a kvalitná bavlna sú znakom týchto jedinečných talianskych utierok. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami. Vyrobené v Taliansku - 100% MADE IN ITALY.

2,92 €

Štýlová dekoračná utierka Medvedík s balónmi. Utierka má praktické pútko na zavesenie. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami.

2,92 €

Štýlová dekoračná utierka s motívom zákuska. Utierka má praktické pútko na zavesenie. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami.

2,92 €

Štýlová dekoračná utierka Country. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami.

6,67 €

Set dekoračná podložka pod hrnce + rukavica + bavlnená utierka. Nechajte sa uniesť krásou talianskeho dizajnu.  Materiál: 100% bavlna  Rozmery podložka pod hrnce: 17 cm x 17 cm  Rozmery rukavice: 17 cm x 25 cm  Rozmery utierky: 50 cm x 70 cm 

2,92 €

Štýlová dekoračná utierka Hodiny. Utierka má praktické pútko na zavesenie. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami.

2,92 €

Štýlová dekoračná utierka Motýle. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami.

2,92 €

Štýlová dekoračná utierka Obdobie Levandule. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami.

2,50 €

Štýlová dekoračná utierka Mafínka. Potešte nielen seba ale aj svojich najbližších trendovými utierkami.

Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek